Чому вам необхідно купувати професійне насіння? - блог «Фермер Центр»
Фермерцентр
ул. Чкалова 215Б 54000 Николаев, Украина
(067)512 73 33 fermercenternik@gmail.com
  • Время работы
    Время работы
    Пн-Пт с 08:00 до 18:00 Сб-Вс с 8:00 до 17:00
    Прием заказов онлайн круглосуточно

Чому вам необхідно купувати професійне насіння?

Інтернет-магазин "Фермер Центр" пропонує своїм відвідувачам повний асортимент товарів для вирощування рослин овочів на дачах, городах, присадибних ділянках.  У нас можете купити насіння овочевих культур (томати, помідори, капуста, баклажан, перець солодкий, кабачки, диня, кавун, гарбуз, морква, буряки). Ми доставимо товар в будь яку точку України. Багаторічний досвід роботи в сільському господарстві, висока якість товарів, гарантія та найкращі ціни роблять нас кращими на ринку України.

купити насінняДля великого і малого сільського господарства найважливішим предметом закупки являється професійне насіння овочів. Воно має бути якісних інтенсивних гібридів та сортів, які забезпечують потреби різних природних зон, сезонів, видів ґрунтів, ринкових сегментів та призначення. Насіння овочевих культур має задовольняти вимоги в першу чергу фермерів та фермерських господарств, переробних підприємств, виробників розсади та трейдерів. Тільки ця велика якість в результаті зачепить кінцевого споживача.

Ми пропонуємо продаж насіння виробництва Голландії, Франції, Німеччини, Італії та ін. Висока схожість та енергія проростання нашого насіння - це головна запорука отримання вами високого та якісного врожаю. Наші добрива спеціально підібрані для рослин, не наносять шкоди вам та навколишньому середовищу. Оригінальні засоби захисту рослин не залишаються в плодах та рослині, якщо дотримуватись регламентів їх використання. Усі товари якісні та надійні помічники на кожній грядці.

 

Семена